Bentley Crewe a Enrogen York

1 prosince, 2022 0 Od Zdenek

Na další točku do Velké Británie vyrážím v pátek 2.12.2022 ráno. Páteční odjezdy ráno nemám moc rád. Brno bývá zasekané a A6 v Německu taky. Ale co se dá dělat. V pondělí 5.12. musíme zvládnout dvě vykládky tak ať jsme na to v Anglii čerství. Navíc na obě místa pojedu poprvé tak ať mám raději rezervu. A taky proto ať se nemusím hnát až do UK na dva výkony. Bude kochačka.

První vykládka je Enrogen v Yorku, elektrorozvaděče. Podle googlemap nic velkýho tak to snad půjde rychle.

Druhá vykládka Bentley Motors. Tady to bude asi větší oříšek pro popelku 🙂 No uvidíme co nám osud nachystá.

Zatím se mějte Truckerky a Truckeři. Ať to jezdí. Ozvu se.

1 den

Tak a jedem. Brno bylo kupodivu v pohodě. Sranda začala za Plzní na D5 kdy začalo celkem dost sněžit a návěs mi na firmě naložili přesně opačně. Na předku lehký palety a vzadu 20 tun elektromotorů. Hrabačka i na suchu. Takže docela sranda. Snad to zítra po pauze bude přes Lucemursko do Belgie po suchu.

2 den

Druhý den po sněhu ani památky. Sobotní provoz v Německu, Luxu i Belgii na pohodu. Zaparkováno na Security parkingu Wanlin a po pauze na loď do Calais.

3 den

Třetí den cesty byl taky v pohodě. V přístavu lehká kontrola od Francouzů na uprchlíky a hmed na loď. Loď z Calais do Doveru v 1:30 hodin v noci byla poloprázdná a jídlo na lodi celkem stravitelné. Nedělní provoz brzy ráno byl taky slabý, takže ani na Dartfordu jsem ani nepřibrzdil. 24 hodin pauza na A1M v Truckstopu Closterworthu.

4 den

První vykládka v Yorku byla v pohodě. Přejezd 3 hodiny na druhou vykládku Bentley Crewe. Vykládka taky v pohodě. Nakonec to bylo DHL v Bentley a rychlovka na 30 minut.

Zaparkováno v Crewe Truckstop. Všem doporučuju. Cena 23£ a vše na úrovni. Sprchy, WC, restaurace a krásnej Peterworth.