Policie mlátí lidi u Muzea

12 března, 2023 0 Od Zdenek

Dehonestace naštvaných Čechů na vládu Fialovy 5tidemolice se svými řeporyjskými prasaty zaprodanými jidášskými médii. Ani to vám ale nepomůže vy zaprodanci. Tento rozjetý vlak už zastaví jen demise vlády naprostých diletantů.

Chudáci ozbrojení policajti s chrániči, helmami a taktickou výbavou.. Dva jsou zranění. To se asi omylem vyplatitili navzájem ne jak řezali ty neozbrojený lidi? A největší chudák je Rakušan, kterej ten naštvanej národ vůbec nechápe a musí k tomu mlácení lidí dávat příkazy.

K tomu včerejšku na Václaváku jen dva postřehy….

  1. Je dobře, že občanská opozice proti vládě je schopna dostat desítky tisíc lidí na akce, je úplně jedno kdo, zvlášť když je to bez účasti podpory médií, tzn jen pomocí sdílení, či předávání informací. V normální zdravé společnosti toto musí být naprosto normální věc.
  2. Ta rádoby největší kauza u muzea, koukal jsem na to chvíli a během několika minut mi bylo jasné, že to je policejně orchestrovaná věc, za pomocí mnoha provokatérů…není to poprvé, ani naposledy…už chyběl jen ubitý nevinný uprchlík zabalený do krvavé nečeské vlajky…Rakušan nelenil a bez vyšetřování hned včera měl jasno, a největší titulek na seznamu byl o útočnících a zraněných. To se prostě přehlídnout nedá, a je nejvyšší čas, přestat jim ta divadelní představení žrát. Hlavně nikdy nevíte, kam jsou schopni zajít příště?

Výzva ministru vnitra Rakušanovi

Opět Rakušanův dvojí metr a jeho účelové lži. Rakušane řešte lidi, kteří vedle vás s vlajkami propagují nacismus! Řešte účastníky několika Bandera párty než se přejmenovala, řešte Novotného, který ve videu veřejně vyzývá k násilí a chce aby vraždili Čechy a jejich děti a k jejich likvidaci, řešte nastrčené 3 provokatéry, kteří mají úplnou náhodou každý v jiném rohu Václaváku stejné mikiny, stejné boty a stejné nášivky aby si je tam mohl někdo účelově vyfotit a mohl diskreditovat naprosto pokojnou demonstraci. Zveřejněte kdo to byl! Řešte lidi z minulého týdne s vlajky AZOVa a UPA! Odstupte Rakušane!